Srdečný pozdrav... alebo o čom je ENERGOKLUB®

14.12.2017

Zdroj: Freepik

Milí priatelia z energetickej sféry,

rok 2017 sa neúprosne blíži ku koncu. Namieste je bilancovanie minulosti i plánovanie cieľov a postupov do budúcna. Do nového roka chceme vkročiť so sviežim impulzom hodným ohňostroja.

Pripravili sme pre Vás platformu, ktorá sa môže stať zdrojom užitočných riešení výziev, ktoré trápia slovenskú energetiku, domovom pre debatu o perspektívach smerovania tohto odvetvia a zároveň môže prispieť k tomu, aby ste vždy boli v obraze ohľadom aktuálneho diania v sektore energetiky.

Platforma ENERGOKLUB® vytvára exkluzívny priestor pre neformálnu diskusiu medzi zástupcami širokého spektra subjektov pôsobiacich na slovenskom trhu s energiami s dôrazom na ad hoc témy.

Ako šéfredaktorka energetického portálu som často počúvala sťažnosti o tom, že u nás chýba otvorená diskusia, hráči si v zákulisí veci vybavujú individuálne, bez ohľadu na širšie dopady, a odvetvie stagnuje, hoci svet navôkol napreduje.

Bezhlavé prijímanie priekopníckych trendov môže byť nebezpečné. Avšak spánkom na vavrínoch dávame príležitosť iným, aby profitovali z nášho otáľania. Výmena poznatkov i skúseností a spoločné hľadanie riešení v priamom dialógu je cestou ako získať inšpiráciu a posunúť slovenskú energetiku vpred.

V novom projekte sa spojil jednak skúsený tím pracovníkov spoločnosti sféra, a.s., ktorí svoje kvality potvrdzujú pri organizácii konferencie ENERGOFÓRUM® aj rôznorodých seminárov, jednak zafúkal čerstvý vietor. Aj preto som sa rozhodla osobne prispieť svojou energiou k rozbehu a realizácii platformy ENERGOKLUB®. Budeme sa snažiť vytvoriť Vám príjemné prostredie pre úprimnú a odbornú diskusiu so zaujímavými hosťami.

Členstvom v klube získate možnosť zúčastniť sa štandardných, formálnejších podujatí a workshopov, ale najmä prístup na špeciálne pracovno-spoločenské stretnutia. Pridajte sa k nám a spolu posunieme konštruktívnu debatu v energetike na novú úroveň.

Verím, že prežijete príjemné sviatky a do roku 2018 vstúpite tým správnym krokom. Ideálne v spolupráci s platformou ENERGOKLUB®.

 

S pozdravom

 

Lenka Ferenčáková

manažérka pre ENERGOKLUB®

Mohlo by vás zaujímať

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK