Spúšťame podcast ENERGOKLUB

26. 2. 2024

Staňte sa súčasťou konverzácie o budúcnosti energetiky! V novom podcastovom formáte budeme na pravidelnej báze prinášať rozhovory s odborníkmi zo sektora. 

Nový formát je rozšírením networkingovej a informačnej úrovne platformy ENERGOKLUB. „Našim zámerom je prinášať vecné rozhovory s odborníkmi a inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí pôsobia v energetike alebo iným spôsobom ovplyvňujú dianie v sektore,“ povedal Michal Jesenič, manažér platformy ENERGOKLUB, ktorý bude podcast moderovať.

Vypočujte si nás na vašich obľúbených podcastových platformách a buďte tak prví, ktorí získajú exkluzívny prístup k najnovším epizódam. Prihláste sa na odber podcastu zadarmo.

Apple podcastsSpotify | Podbean

Na našom webe si môžete pozrieť jednotlivé epizódy aj vo videoformáte

Vypočujte si premiérovú epizódu

V prvej epizóde sme privítali Ivana Weissa, riaditeľa divízie stratégia a rozvoj podnikania spoločnosti Stredoslovenská energetika (SSE), ktorého sme sa pýtali, či je nástup modernej energetiky pre tradičného dodávateľa podnikateľskou výzvou, alebo bremenom. V rozhovore sme sa venovali aj obchodníckym témam a pohľadu SSE na očakávané legislatívne zmeny.  

Oceníme váš názor - dajte nám vedieť, čo si myslíte a posielajte svoje nápady na zlepšenie!

Mohlo by vás zaujímať