Rastieme a chystáme novinky

25. 9. 2019

Platforma ENERGOKLUB® zaznamenala počas tohto leta významný nárast počtu členov. Sme veľmi radi, že prvý slovenský energetický networking tvorí spolu čoraz viac  subjektov pôsobiacich v tomto odvetví.
Zdroj: Freepik

Výrobcovia energií, prevádzkovatelia sústav, organizátor trhu i dodávatelia elektriny, plynu a tepla – všetci prejavili záujem o spoločnú diskusiu na aktuálne témy a strategické smerovanie odvetvia. Obzvlášť prínosné sú stretnutia, ktorých sa zúčastňujú zástupcovia štátnych inštitúcií, predovšetkým z ministerstva hospodárstva a Úradu pre reguláciu sieťových odvetví.

Zdá sa, že najmä ich ochota stretnúť sa pri spoločnom stole prilákala v posledných mesiacov do platformy ENERGOKLUB® ďalšie firmy, a to nielen z radov samotných energetikov, ale tiež poradenské spoločnosti a advokátske kancelárie. Záujem nových partnerov nás teší, avšak ešte viac si vážime predĺženie spolupráce zo strany firiem a jednotlivcov, ktorí sú v našej platforme od začiatku.

Čo pripravujeme?

V najbližšom čase chystáme posilnenie spravodajskej časti nášho webového portálu. Nadviažeme tým na dlhoročné redakčné skúsenosti nášho tímu a reagujeme najmä na nostalgiu za komplexným a vecným informačným portálom.

Viaceré výhody budú mať členovia platformy k dispozícii v rámci balíka služieb na konferencii ENERGOFÓRUM® 2019, ktorá sa koná v termíne 17. – 18. októbra na Táľoch. Popri exkluzívnych diskusiách pripravujeme koncom roka aj seminár k novinkám v energetickej legislatíve s top odborníkom JUDr. Rastislavom Hanulákom.

Prvý slovenský energetický networking tvoria

Pridajte sa k nám a spolu posunieme konštruktívnu debatu v energetike na novú úroveň!

Mohlo by vás zaujímať