NVAS pokračuje v sérii regionálnych vodíkových workshopov

15.3.2021

(PR správa) Národná vodíková asociácia Slovenska organizuje dňa 30. marca 2021 vodíkový workshop pre región Považie a horná Nitra. 

Po premiérovom podujatí v Košiciach pokračuje Národná vodíková asociácia Slovenska (NVAS)  v sérii regionálnych vodíkových workshopov. Na druhom podujatí zameranom na Žilinský a Trenčiansky kraj, ktoré je naplánované na 30. marec 2021, budú predstavené politiky, plány a projekty vodíkových technológií v regiónoch, na Slovensku a v rámci EÚ.

Informačný portál ENERGOKLUB® je mediálnym partnerom podujatia.

V rámci programu vystúpia tvorcovia Národnej vodíkovej stratégie, predstavitelia agentúry SIEA, VÚC a rektori Žilinskej a Trenčianskej univerzity. O novinky z Bruselu sa podelia zástupcovia Hydrogen Europe a FCH JU. Dosiahnuté výsledky a ciele budú prezentovať zástupcovia národných vodíkových asociácií z krajín V4. Svoje zámery tiež predstavia úspešní kandidáti na projekty IPCEI zo severozápadného Slovenska. V krátkych prezentáciách sa účastníci workshopu dozvedia viac o vodíkových zámeroch v regiónoch.

Prvá časť programu bude venovaná podporným mechanizmom vodíkového ekosystému, druhá časť bude zameraná na regionálne projekty. Na záver odznejú krátke prezentácie firiem, výskumných pracovísk a vzdelávacích inštitúcií venujúcich sa vodíkovej budúcnosti.

Workshop prebehne online prostredníctvom aplikácie ZOOM. Bezplatná registrácia je spustená. Kompletný program podujatia nájdete na oficiálnom webe NVAS

Mohlo by vás zaujímať

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK