Webová stránka platformy ENERGOKLUB® prešla zmenou

8.8.2018

Vravíte si, že je niečo inak? Správne, naša webová stránka podstúpila redizajn. V lete sme nezaháľali a po mesiacoch úvah a rozhodovania sme množstvo zozbieraných nápadov pretavili do reality. Vylepšili sme estetický aj funkčný aspekt webovej stránky a implementovali niekoľko nových prvkov.

Zdroj: Freepik

Zásadnou novinkou je exkluzívna časť webovej stránky, do ktorej sa môžu prihlásiť registrovaní členovia a získať tak prístup k uzamknutým článkom s pridanou hodnotou, k prezentáciám, zaujímavým materiálom a ďalším príspevkom.

Zároveň sme zjednodušili spôsob objednávania členstva v platforme ENERGOKLUB® prostredníctvom elektronického formulára.

Keďže chceme byť aj plnohodnotným informačným portálom, z ktorého môže odborná i laická verejnosť čerpať správy a poznatky z odvetvia energetiky, upravili sme umiestnenie článkov a doplnili archív publikovaných správ. Pre väčšiu prehľadnosť o akciách klubu sme pridali kalendár udalostí. Sformulovali sme tiež pravidlá používania portálu a upravili anglickú verziu webstránky v odľahčenej podobe.

Vďaka za kreativitu a vytrvalú prácu patrí širokému spektru zamestnancov spoločnosti sféra, a. s., ktorí sa na redizajne podieľali, vymýšľali, realizovali a testovali. Už teraz však máme v hlavách nápady na budúce vylepšenia. Klikajte, čítajte a objavujte.

Tešíme sa na Vás na ďalšom podujatí platformy ENERGOKLUB®Pridajte sa k nám a spolu posunieme konštruktívnu debatu v energetike na novú úroveň!

Mohlo by vás zaujímať

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK